Agencja interaktywna Cube Interactive

 

Od 2006 roku stale rozwijamy firmę. Budujemy zespół współpracowników, który liczy w tej chwili ponad 50 osób. Nasz rozwój to droga od freelancer'ów przez działalności gospodarcze do Spółki z o.o., którą jesteśmy obecnie. Zrealizowaliśmy w tym czasie setki projektów.

 

Główna zasada, która wyznacza kierunek naszych działań to zorientowanie na Kliencie. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu nowoczesnych technologii, marketingu internetowego oraz business development. Wdrażane przez nas rozwiązania są skuteczne, a Klienci zostają naszymi partnerami w biznesie.

 

Na przestrzeni lat stworzyliśmy marki, które stały się rozpoznawalne, stanowią istotną część naszej grupy.

 

 

Częścią grupy Cube Interactive są:

 

 

icube.pl

Nasza główna marka. Od początku jej istnienia kierowaliśmy się ideą 'Create Quality', w myśli której zrealizowaliśmy setki projektów dla klientów jak również stworzyliśmy autorskie systemy CMS, CRM, E-commerce. Stworzyliśmy również dziesiątki internetowych aplikacji dedykowanych.

 

 

sem7.pl

Marka wyspecjalizowana w marketingu internetowym, skutecznym pozycjonowaniu, podnoszeniu pozycji naszych klientów w wyszukiwarkach. Aktualnie sem7.pl obsługuje kilkudziesięciu klientów z całej Polski. Marka na rynku od 2012 roku.

 

 

yappko.com

Software House - marka, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, wraz z rozwojem icube.pl otrzymywaliśmy coraz więcej zleceń na aplikacje dedykowane. Stworzyliśmy zatem dedykowaną markę, której głównym celem jest realizacja aplikacji. Marka na rynku od początku 2015 roku.

 

 

silneo.pl

Marka dedykowana dla firm zlokalizowanych na Śląsku, która szybko zdobyła rzeszę zadowolonych klientów, dzięki unikatowej ofercie na naszym rynku.

 

 

gugiel.pl

Najnowsza marka w naszej grupie. Oferująca usługę - marketing zintegrowany, stanowiący kompleksową usługę szczególnie polecaną dla małych i średnich firm. Marka istnieje od początku 2016 roku.

 

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069