Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
User experience, user interface - UX/UI Katowice - icube.pl

Wykorzystujemy potencjał Usablity/UX

Użyteczność to zdecydowanie więcej niż sama intuicyjność. To kreacja produktu, która zapewnia przyjemne doznania, zachęca do interakcji, jest atrakcyjna, odpowiada na potrzeby użytkowników i realizuje cele biznesowe. Z użytecznej strony chcesz korzystać. Uważasz ją za coś praktycznego, fajnego i wartego polecenia.

 

 

Użyteczność = przewaga

Użyteczność buduje przewagę konkurencyjną w Internecie. Niewygodny, nieintuicyjny lub chociaż mało atrakcyjny interfejs nawet bardzo zaawansowanej technologicznie strony internetowej może spowodować, że internauci nie będą z niej korzystać.

 

Naszą estetykę i wyczucie smaku łączymy ze specjalistycznymi umiejętnościami w zakresie wykorzystania języka CSS do przełożenia nawet najbardziej skomplikowanej grafiki na ekran monitora.

 

 

Dbamy o szybkość strony

Osiągamy wysoką użyteczność strony, nie tylko projektując czytelną grafikę UX, ale przede wszystkim ograniczając czas potrzebny na załadowanie się strony. Prędkość działania strony to jeden z kluczowych czynników przekładających się na konwersję, zwłaszcza w przypadku użytkowników mobilnych. Prowadzone badania marketingowe (WP Engine "The Power of One Second") dowiodły, że opóźnienie ładowania się strony o 1 sekundę nie tylko zmniejsza liczbę odsłon strony (11% mniej odsłon), ale przede wszystkim obniża współczynnik konwersji nawet o 7%. Oznacza to, że jeżeli Twój sklep internetowy nie ładuje się wystarczająco szybko, tracisz dużą ilość klientów. Analizy prowadzone przez amerykańskiego giganta sprzedaży internetowej - firmę Amazon pokazały, że skrócenie czasu ładowanie się strony tylko o 0,1 sekundy przełożyły się na wzrost przychodów o 1%. Skorzystaj z naszych usług i zamów szybko ładującą się stronę www, wykonaną zgodnie z najnowszymi standardami UX.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności