Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Agencja interaktywna Cube Interactive - Katowice, Gliwice, Zabrze - icube.pl

Agencja interaktywna Cube Interactive

 

Od 2006 roku stale rozwijamy firmę. Budujemy nasz potencjał regularnie powiększając zespół pracowników, współpracowników oraz partnerów biznesowych, który liczy w tej chwili ponad 50 osób. Jesteśmy dobrze zgranym zespołem, który zrealizuje nawet najbardziej wymagające wyzwania. Nasz rozwój to droga od freelancer'ów przez działalności gospodarcze do spółki z o.o., którą jesteśmy obecnie. Zrealizowaliśmy w tym czasie setki projektów, dzięki którym nasi Klienci osiągnęli sukces biznesowy.

 

Przez lata naszej działalności, wypracowaliśmy szereg autorskich produktów i usług, które dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu technologii internetowych, e-marketingu oraz business development. Wdrażane przez nas rozwiązania są skuteczne, a Klienci zostają naszymi partnerami w biznesie.

 

 

Na przestrzeni lat stworzyliśmy marki, które stały się rozpoznawalne, stanowią istotną część naszej grupy.

 

 

Częścią grupy Cube Interactive są:

 

 

icube.plicube.pl

Nasza główna marka. Od początku jej istnienia kierowaliśmy się ideą 'Create Quality', w myśli której zrealizowaliśmy setki projektów dla klientów jak również stworzyliśmy autorskie systemy CMS, CRM, E-commerce. Stworzyliśmy również dziesiątki internetowych aplikacji dedykowanych.

 

 

sem7.plsem7.pl

Marka wyspecjalizowana w marketingu internetowym, skutecznym pozycjonowaniu, podnoszeniu pozycji naszych klientów w wyszukiwarkach. Aktualnie sem7.pl obsługuje kilkudziesięciu klientów z całej Polski. Marka na rynku od 2012 roku.

 

 

yappko.comyappko.com

Software House - marka, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, wraz z rozwojem icube.pl otrzymywaliśmy coraz więcej zleceń na aplikacje dedykowane. Stworzyliśmy zatem dedykowaną markę, której głównym celem jest realizacja aplikacji. Marka na rynku od początku 2015 roku.

 

 

silneo.plsilneo.pl

Marka dedykowana dla firm zlokalizowanych na Śląsku, która szybko zdobyła rzeszę zadowolonych klientów, dzięki unikatowej ofercie na naszym rynku.

 

 

gugiel.plgugiel.pl

Najnowsza marka w naszej grupie. Oferująca usługę - marketing zintegrowany, stanowiący kompleksową usługę szczególnie polecaną dla małych i średnich firm. Marka istnieje od początku 2016 roku.

 

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności