Tworzymy niezawodne i atrakcyjne serwisy firmowe, korporacyjne oraz portale branżowe. W procesie projektowania kierujemy się założeniami koncepcji user centered-design. Na każdym etapie uwzględniamy wymagania oraz potrzeby końcowego użytkownika. To sprawia, że nasze strony wyróżniają się wysoką użytecznością, intuicyjnością i skutecznością.

 

 

Responsywne strony www

Uwzględniamy zmieniające się trendy w branży marketingowej i implementujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Standardem jest dla nas tworzenie stron w technologii RWD (Responsive Web Design). Wszystkie nasze serwisy są skalowalne i łatwe w rozbudowie. Tworzymy rozwiązania, które spełniają wszelkie wymogi użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

 

 

Wysoka jakość kodu

Projektując strony dbamy o najwyższą poprawność semantyczną kodu i prędkość jej działania. Dzięki temu strony naszych Klientów z łatwością indeksują się w wyszukiwarkach i posiadają ogromny potencjał do zajmowania wysokich pozycji w wyszukiwarce.

 

 

Wartościowy content

Zapewniamy profesjonalną usługę copywritingu. Piszemy eksperckie teksty na strony firmowe, zajmujemy się tworzeniem nazw, a także tworzymy zasoby niezbędne do prowadzenia kampanii content marketingowych. Piszemy teksty, które zawierają jasny i sugestywny przekaz.

 

 

Kompleksowe wsparcie techniczne

Naszym klientom dostarczamy także hosting, domeny oraz skrzynki pocztowe. Oferujemy niezawodne wsparcie techniczne oraz administrację stron www. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój strona internetowa działa sprawnie i skutecznie realizuje postawione przed nią cele marketingowe.

 

 

Bezpieczny, autorski CMS

Strony tworzymy w oparciu o nasz autorski system CMS, który pozwala na samodzielną edycję zawartości strony bez znajomości technologii internetowych. Intuicyjny i łatwy w obsłudze system ułatwi Ci szybką modyfikację strony zgodnie z Twoimi potrzebami.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069