Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Startupy Katowice - kompleksowa budowa i wdrażenie startupów - icube.pl

Udzielamy konsultacji w zakresie wykonalności pomysłu od strony biznesowej oraz technologicznej. Oceniamy ryzyko powodzenia pomysłu oraz określamy koszty wdrożenia planowanych rozwiązań informatycznych.

 

Zajmujemy się opracowaniem modelu biznesowego, koncepcji zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz ich budową i implementacją. Pracujemy w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami. Sprinty naszego zespołu umożliwiają systematyczne oraz precyzyjne wdrożenie poszczególnych etapów projektu, które kończą się implementacją i testami kolejnych wersji produktu.    

 

 

Konsultacje dla e-biznesu

 

Świadczymy usługi doradcze dla firm zainteresowanych rozwinięciem biznesu w oparciu o zaawansowane technologie IT. Udzielamy konsultacji w zakresie:

 

  • optymalizacji skutecznych strategii marketingowych w Internecie - doradzamy w zakresie doboru odpowiednich narzędzi i metod marketingu internetowego oraz tworzenia kompleksowych strategii widoczności firmy w Internecie. Doradzimy w jaki sposób rozliczać wyniki podejmowanych działań promocyjnych oraz jak przełożyć działania marketingowe na zyski.
  • projektowania rozwiązań technologicznych - weryfikujemy wykonalność projektów informatycznych. Oceniamy zgodność i kompletność dokumentacji architektonicznej i projektowej. Pomagamy w ocenie jakości określonych rozwiązań technologicznych oraz doradzamy w określeniu warunków wsparcia technicznego.
  • opracowania i wyboru najkorzystniejszego modelu biznesowego - pomagamy stworzyć/dobrać optymalny model biznesowy dla Twojego przedsięwzięcia. Pomagamy wybrać właściwy segment klientów i partnerów biznesowych, a także jak zaplanować skuteczną kampanię marketingową. Doradzimy Ci, które działania i procesy mają największy wpływ na powodzenie całego przedsięwzięcia.

 

Skonsultuj się z nami, jeżeli chcesz zweryfikować swój pomysł na e-biznes z naszymi ekspertami z branży IT i marketingu internetowego. Nasi fachowcy pomogą Ci podjąć właściwe decyzje inwestycyjne, dzięki którym będziesz mógł podjąć właściwe decyzje operacyjne.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności