Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Cube Interactive dla Śląska - icube.pl

Znamy ogromny potencjał społeczny i gospodarczy województwa śląskiego. Doskonale wiemy, że jest to wyjątkowo przyjazne miejsce do prowadzenia biznesu. Przemysłowe tradycje regionu, napływ krajowych i zagranicznych inwestycji, wysoki wskaźnik urbanizacji oraz rozwój infrastruktury sprawiają, że woj. śląskie dynamicznie się rozwija i przyciąga coraz to nowych inwestorów.

 

Od wielu lat region konsekwentnie zmienia swoje oblicze. Dzisiejszy Śląsk to już nie tylko przemysł ciężki, ale przede wszystkim nowoczesne technologie oraz przemysł kreatywny. Śląsk to jednak przede wszystkim ludzie, którzy stanowią największy kapitał regionu. Pracowitość, przedsiębiorczość, fachowe podejście do biznesu oraz nastawienie na ciągły rozwój, to cechy, które wyróżniają śląskich przedsiębiorców.

 

Nasza agencja od 2006 r. wykorzystuje potencjał regionu do dynamicznego rozwoju własnego biznesu. Mamy także swój wkład w rozwoju regionu. Wspieramy liczne inicjatywny społeczne i sportowe, które skierowane są do mieszkańców województwa śląskiego. Angażujemy się w organizację imprez sportowych, aktywnie uczestnicząc w tworzeniu stref kibica podczas wydarzeń piłkarskich i motorowych. Od wielu lat współpracujemy z zaprzyjaźnionymi organizacjami pozarządowymi na Śląsku, pomagając im w prowadzeniu działań marketingowych i promocyjnych.

 

Realizujemy kompleksowe strategie marketingowe dla firm z naszego regionu, skutecznie wspierając ich rozwój. Sprawdź ofertę specjalną, którą przygotowaliśmy dla Twojego miasta.

Dla Śląska

 

 

Mapa Śląska

Lubliniec

Częstochowa

Tarnowskie Góry

Piekary Śląskie

Bytom

Chorzów

Będzin

Dąbrowa Górnicza

Sosnowiec

Katowice

Jaworzno

Mysłowice

Tychy

Mikołów

Bielsko-Biała

Szczyrk

Brenna

Istebna

Wisła

Ustroń

Jastrzębie-Zdrój

Wodzisław Śląski

Żory

Rybnik

Siemianowice Śląskie

Knurów

Gliwice

Zabrze

Ruda Śląska

Mapa Śląska

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności