Czy warto i jak realizować projekt?

Usługa doradztwa, to przede wszystkim odpowiedź na pytania: Czy warto realizować projekt, jaką wybrać technologię oraz w jaki sposób maksymalnie wypromować projekt, czyli przełożyć go na realne zyski.

 

Ponieważ posiadamy wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klienta, który bardzo często ma ciekawy pomysł na projekt/start-up jednak nie jest w stanie go skonfrontować w środowisku internetowym.

 

Nasza wiedza i doświadczenia była budowana przez lata, przechodząc przez etapy małych projektów realizowanych jako firma jednoosobowa, poprzez rozbudowę własnych systemów CMS, CRM, e-commerce, aż do etapu realizacji dużych projektów unijnych, start-up’ów już jako spółka z o.o.

 

 

Filarami naszej spółki są:

 

Michał Daniel - icube.plMichał Daniel – założyciel oraz twórca icube.pl.

Specjalista z zakresu: zarządzania projektami, programowania, marketingu internetowego.

 

Andrzej Kawalec - icube.plAndrzej Kawalec – w icube.pl praktycznie od samego początku.

Specjalista z zakresu: projektowania, analizy rozwiązań, usability, UX, marketingu internetowego.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności