Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Konsultacje - e-biznes, e-marketing, e-commerce Katowice - icube.pl

Połączenie specjalistycznej wiedzy z zakresu biznesu, programowania oraz marketingu internetowego to bardzo mocny fundament, na którym opieramy naszą działalność. Wiemy jaki sposób promocji jest skuteczny i potrafimy go wdrożyć. Dzięki temu, możemy zaoferować Ci fachowe doradztwo z zakresu zastosowania nowoczesnych technologii w marketingu internetowym.

 

 

Opracowanie strategii marketingu internetowego

Internet daje nieograniczone możliwości promocji. Aby w pełni wykorzystać potencjał marketingowy swojej firmy, skonsultuj z nami planowaną strategię obecności Twojej firmy w internecie. Pomożemy Ci wytyczyć sposoby dotarcia do określonych grup odbiorców, a także dobrać odpowiednie kanały promocji. W oparciu o wskaźniki efektywności reklamy marketingowej, będziesz mógł wybrać optymalny dla Ciebie wariant promocji.    

 

 

Nie używamy ogólników i nie generalizujemy

Nie chwalimy się samym zwiększeniem ruchu na twojej stronie, bo wiemy, że większy ruch nie zawsze przekłada się na lepszą sprzedaż. Naszym wskaźnikiem nie jest niepoliczalna i łatwa do manipulacji 'poprawa wizerunku'. Wyznaczymy dokładną konwersję, dzięki której dowiesz się jaki wpływ ma prowadzona przez nas reklama online na twoją działalność.  Korzystamy z bardzo szerokiego pakietu narzędzi i metod marketingu internetowego (SEO, content marketing, copywriting, marketing automotion, e-mail marketing, social media marketing, link building, AdWords itd.). Masz pewność, że dobierzemy optymalny zakres działań, idealnie dostosowanych do specyfiki branży oraz Twoim oczekiwań. Współpraca z nami nie oznacza wydawania pieniędzy, lecz inwestowanie w rozwój firmy i osiąganie określonych wskaźników zwrotu. Benchmark kilku alternatywnych wskaźników ROI pozwoli Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiedniej strategii marketingowej.  Nasi eksperci doradzą Ci, która strategia SEO będzie najskuteczniejsza w przypadku pozycjonowania twojej strony. Określimy realne rezultaty, których możesz się spodziewać w wyniku jej wdrożenia.

 

 

Zaplanowanie funkcjonalności stron www i sklepów internetowych

Dynamika zmian zachowań internautów, narzuca określone wymagania stronom internetowym. Obecnie strona internetowa nie tylko realizuje funkcje informacyjne. Powinna także przyciągać uwagę, angażować, zachęcać do interakcji i co najważniejsze, musi gwarantować konwersję, dosłownie: musi zarabiać na twój biznes. 

 

Możemy zaproponować Ci odpowiednią architekturę strony, która będzie wyposażona w praktyczne funkcjonalności. Polecimy odpowiednie rozwiązanie mobilne. Wskażemy jakie elementy powinna zawierać twoja strona, aby generowała naturalny ruch z internetu. Ekspercka wiedza z zakresu programowania w połączeniu ze znajomością najnowszych trendów w świecie marketingu internetowego, pozwoli nam zaproponować rozwiązanie idealne.

 

 

Nowoczesne technologie

 

'Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu.'

Albert Einstein

 

Poszukujemy nowych rozwiązań dla biznesu, które dzięki kompleksowej realizacji projektów technologicznych, począwszy od stworzenia koncepcji, aż po implementacje, testy i utrzymanie wdrożonych produktów budują przewagę konkurencyjną naszych klientów. Tworzymy użyteczne i intuicyjne rozwiązania, które wyróżnia wysoka jakość i dbałość o każdy szczegół. Nasz team tworzą nie tylko utalentowani programiści i specjaliści ds. marketingu, ale przede wszystkim osoby posiadające wieloletnie doświadczeni w biznesie. To sprawia, że nasze produkty dopasowane są do określonych warunków rynkowych i odpowiadają na konkretne potrzeby odbiorców.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności