Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Partnerstwo technologiczne w e-biznesie - icube.pl

Wierzymy w sukces biznesów, które współtworzymy.

 

Wspieramy rozwój projektów technologicznych oferując swoje know-how. Jesteśmy otwarci na współpracę opartą na naszym współudziale w biznesie. Uczestnicząc w rozwoju firmy, możemy aktywnie wpływać na jego rozwój. Wnosimy istotną wartość dodaną do projektów technologicznych, często stanowiąc ich fundament.

 

Od wielu lat integrujemy ze sobą partnerów biznesowych oraz technologicznych. Angażujemy się w rozwój projektów, które wykorzystują potencjał nowoczesnych technologii. Tworzymy i wdrażamy nowe produkty informatyczne. Dodatkowo oferujemy także wsparcie:

 

  • technologiczne,
  • programistyczne,
  • projektowe,
  • konsultacje w zakresie tworzenia modelu biznesowego,
  • marketingowe – opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej w internecie.

 

Z każdym naszym partnerem, ustalamy indywidualny model biznesowy. Jeżeli szukasz wsparcia technologicznego dla powstającego biznesu, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności