Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Kariera w Cube Interactive - oferty pracy - icube.pl

icube.pl to przestrzeń nieskrępowanego rozwoju kompetencji w dziedzinie technologii internetowych. Z przyjemnością zwiększymy moc obliczeniową naszego teamu o zakres Twoich kompetencji oraz o siłę Twojego zapału do pracy.

 

Wysoko cenimy wiedzę ekspercką i doświadczenie. Bądź pewny, że Twoje kompetencje zostaną zauważone i docenione. Powiedz nam w jakiej dziedzinie jesteś specjalistą, a my wskażemy w których projektach możesz uwolnić swój potencjał.

 

Zapewniamy także inkubację młodych talentów w dziedzinie IT. Gwarantujemy stworzenie idealnych warunków do nieograniczonej ewolucji Twojego informatycznego lub/i marketingowego geniuszu. Dywersyfikacja prowadzonej przez nas działalności to dla Ciebie szansa sprawdzenia sił w różnych dziedzinach biznesu internetowego i dokonania wyboru właściwej ścieżki.

 

Obecnie poszukujemy osób, które przekonają nas swoim entuzjazmem oraz zapałem do pracy na stanowisku:

  • Specjalista ds. SEO

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności