Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Pozycjonowanie lokalne Katowice, SEO lokalne - icube.pl

Lokalnie czyli skutecznie

Pozycjonowanie lokalne oznacza z jednej strony zmniejszenie zasięgu oddziaływania reklamy do grupy odbiorców zlokalizowanej na konkretnym obszarze. Z drugiej zaś strony - uwolnienie swojego rynku od zasięgu reklamy wielu firm konkurencyjnych, w tym także dużych graczy rynkowych. Jeżeli więc Twoja działalność jest nastawiona na lokalnych odbiorców, decydując się na SEO lokalne możesz tyko zyskać, nie tylko dlatego, że jest ono tańsze, ale przede wszystkim dlatego, że zwiększy się konwersja Twojej reklamy.

 

 

Dlaczego warto korzystać z pozycjonowania lokalnego?

Badania marketingowe wskazują, że aż 97% konsumentów, szuka w Internecie przede wszystkim lokalnych firm i usług. Oznacza to, że decydując się na lokalne SEO możemy trafić do dużego grona nowych klientów. Aby wykorzystać ten potencjał, należy w pierwszej kolejności zoptymalizować stronę oraz odpowiednio skonfigurować narzędzia promocji. Od lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu naszych lokalnych klientów. Wykonujemy kompleksową usługę pozycjonowania lokalnego dbając o najdrobniejsze szczegóły, które mogą wpłynąć na osiągane pozycje w wyszukiwarce Google.

 

 

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Wykonujemy szereg działań, które sprawią, że Twoja strona będzie widoczniejsza w wyszukiwarce Google i osiągnie większy ruch. Działania wykonywane w ramach optymalizacji strony pod wyszukiwania lokalne to m.in.:

  • integracja strony z mapą Google,
  • wprowadzenie struktury nagłówków, meta tagów, atrybutów obrazków,
  • czytelna i logiczna budowa struktury informacji,
  • linkowanie wewnętrzne,
  • określenie i zoptymalizowanie tzw. NAPu,
  • optymalizacja i wykorzystanie informacji i materiałów o charakterze stricte lokalnym.

 

Skuteczność pozycjonowania lokalnego

W pozycjonowaniu lokalnym ważna jest systematyczność działań i ich naturalny charakter. Dlatego też dla każdego klienta tworzymy strategię działań SEO, określając zakres oraz harmonogram prowadzonych działań. Wskazujemy także realne terminy osiągnięcia widocznych efektów wdrożonej strategii SEO. Dbamy o to, aby w sposób naturalny budować wartościowe zasoby strony, które przekładają się na wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności