Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Marketing szeptany / buzz marketing Katowice - skuteczne kampanie - icube.pl

Podziel się pozytywnymi opiniami o Twoim produkcie z szerokim gronem Internautów – a więc ze społecznością, która coraz to bardziej polega na opiniach wystawianych w sieci.

 

Prowadzimy kompleksowe działania marketingu szeptanego, dzięki którym docieramy do szerokiego grona nowych odbiorców. Rozpowszechniamy w Internecie informacje na temat naszych klientów oraz oferowanych przez nich produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zainicjowane przez nas rozmowy i dyskusje miały w pełni naturalny charakter.

 

 

Narzędzia buzz marketingu

W ramach buzz marketingu wykonujemy następujące działania:

  • tworzymy opinie o produktach i usługach,
  • wystawiamy pozytywne rekomendacje,
  • bierzemy udział w dyskusjach na forach internetowych,
  • odpowiadamy na zapytania internatów dot. firmy i oferowanych produktów,
  • prowokujemy do rozmów o produkcie lub firmie,
  • udzielamy pomocy w formie porad związanych z korzystaniem z produktów i usług firmy.

 

WOMM Marketing

Korzystając z działań WOMM marketingu budujemy wiarygodność marki. Nasza komunikacja z odbiorcami wygląda bardzo naturalnie i nienachalnie. Bierzemy aktywny udział w dyskusjach toczących się w Internecie, akcentując zalety określonych produktów i usług. Komunikujemy tylko sprawdzone i rzetelne informacje.

 

 

Korzyści marketingu szeptanego

Marketing szeptany to mocne wsparcie prowadzonych przez nas działań SEO. Dostępnymi nam źródłami jesteśmy w stanie dotrzeć do konsumentów z różnorodnych branż. Korzystając z narzędzi marketingu szeptanego wykorzystujemy potencjał rekomendacji, które potrafią zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności