Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/icube.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
Usuwanie filtrów Google - ściąganie kar ręcznych od Google Katowice - icube.pl

Prowadzenie działań, które w sztuczny sposób wpływają na pozycję strony w wynikach SERP może skutkować nałożeniem filtru na stronę. Kara Google wiąże się zazwyczaj z usunięciem witryny z wyników wyszukiwarki lub obniżenie zajmowanych przez nią pozycji tak bardzo, że ta staje się praktycznie niewidoczna dla Internautów.

 

Sprawdź czy Twoja strona pokazuje się w wyszukiwarce. Informację o nałożeniu kary, Google zamieszcza w Google Search Console. Pozbycie się filtru wymaga zastosowania szeregu działań, które spowodują, że strona z powrotem odzyska zaufanie Google.

 

 

Jak usunąć filtr Google?

Skontaktuj się z naszą agencją. Na bieżąco śledzimy wytyczne Google i jego najnowsze aktualizacje. Żyjemy w symbiozie z Google od ponad 10 lat. Dzięki temu wiemy, jakie działania ręczne są niedozwolone i wywołują nałożenie filtru. Wszelkie modyfikacje na witrynie poprzedzamy dokładnym audytem. Weryfikujemy, które działania mogły spowodować nałożenie kary. Po przeprowadzonej analizie przechodzimy do usunięcia czynników obciążających, które mogły spowodować nałożenie kary. Wykonujemy szereg działań, aby przywrócić stronie wysoką pozycję. Naszym celem jest nie tylko pozbycie się filtru, ale i wzmocnienie jej pozycji w wyszukiwarce.

 

 

Naturalne działania SEO

Prowadzimy w pełni legalne i bezpieczne działania marketingowe. Po stworzeniu nowej strony, przesyłamy do Google zgłoszenie o jej zaindeksowanie. Konfiguracja Google Search Console zapewnia dostęp do informacji o statusie indeksowania witryny oraz do wyników analizy widoczności strony w wyszukiwarce Google. Narzędzie to poinformuje Cię o zawirusowaniu strony lub o nałożeniu kar za nieuczciwe praktyki SEO. Jeśli będziesz współpracował z nami, gwarantujemy, że nigdy nie otrzymasz od Google takiego powiadomienia.  Prowadząc kampanie SEO dla naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby stosować w pełni bezpieczne praktyki pozycjonowania.

Skontaktuj się z naszym specjalistą

zadzwoń do nas

+48 666-172-777

+48 793-716-069

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności